Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
09:30
Østerbro IF 3
KB 6
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Ryparken
Oversidder
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Ryparken 7
2
Union 16
3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:15
FC Ryparken 5
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:15
FC Ryparken
1
HB 2
1
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Skjold 2
2
FA 2000 3
1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Maccabi Stockholm
Maccabi Oslo
ANN
Træningskamp U16 Drenge M Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
JIF Hakoah (3)
JIF Hakoah (4)
ANN
Træningskamp U16 Drenge M Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:01
JIF Hakoah (2)
Maccabi Oslo
ANN
Træningskamp U16 Drenge M Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
JIF Hakoah (1)
Maccabi Stockholm
ANN
Træningskamp U16 Drenge M Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FC Ryparken 2
Husum 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Spartak Ciervo (1)
KFB (4) (4)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
FC Ryparken (3)
Copenhagen Foxes (2)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
Nørrebro United
Dragør
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Giovani Hajduk
PI Fodbold
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
FK Prespa
Dragør Bk.
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Nørrebro BK
Skovshoved IF
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Hakoah
Østerbro IF 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
21:00
Skjold 4
KB 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Østerbro IF 8
K.B. 8
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Skjold
HB
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:45
Østerbro IF 1
Hellas 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FC Ryparken 4
CIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FC Ryparken 6
Dankurd IF
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Nørrebro United
Oversidder
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:15
FC Ryparken 8
Skovshoved IF
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:15
FC Ryparken 2
Frem 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Skjold 3
HIK 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
FC Ryparken
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Skjold
Ølstykke FC
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:45
Østerbro IF 4
Skovshoved IF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:45
Østerbro IF
Hellas
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Heimdal
B 1908
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Østerbro IF
Fremad Amager 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:45
Østerbro IF 10
Frem 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:45
Østerbro IF 2
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Spartak Ciervo
Union 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:45
Østerbro IF 2
B 1903 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
FC Ryparken
CSC
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
11:00
Skjold
Lyngby Bk
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
FC Nordhavn
Copenhagen Calcio
UHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
21:00
Bk. Viktoria
Oversidder
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Østerbro IF 4
Amager FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:30
FK Prespa
Nørrebro United
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skjold 9
Frem 4
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Ryparken 4
Frem 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Ryparken
Fix
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
FC Ryparken 6
Frem 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
FC Ryparken
Union 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Skjold 7
FB 10
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Østerbro IF
Hillerød Fodbold
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:30
FC Ryparken 3
Union 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Østerbro IF 4
Nørrebro United 5
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Østerbro IF 3
Oversidder
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
FC Ryparken 4
HB 7
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Østerbro IF
KB
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Østerbro IF 3
Fremad Valby 2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Østerbro IF 3
GVI 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
AB Tårnby 4
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kastrup 3
Union 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
AB Tårnby 4
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Union 2
B 1908 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Østerbro IF 2
Stefan 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Østerbro IF 2
Hekla
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Hekla 3
Kastrup 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B 1908 3
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Kastrup 3
AB Tårnby 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
JIF Hakoah
Union 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Hekla 3
B 1908 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Østerbro IF
Dragør 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Østerbro IF 8
Copenhagen Celtic 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Skjold
HB
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Giovani Hajduk
Vestia
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
FC Ryparken 3
FC Ryparken 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Skjold
BK Avarta
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
11:00
Skjold
Frem
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Nørrebro BK
Sønderbro Fight
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Hakoah
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
JIF Hakoah
B 1908 (2)
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
FC Nordhavn
Copenfalster FF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
FK Prespa
Fix
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Østerbro IF
B 1903 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KFUM 1
Skovshoved IF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Østerbro IF 3
Jægersborg BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
KFUM 1
Aakanden GF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Jægersborg BK 2
Nørrebro United 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Aakanden GF 2
Østerbro IF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Nørrebro United 4
Skovshoved IF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Østerbro IF 3
KFUM 1
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Skovshoved IF 3
Jægersborg BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Aakanden GF 2
Nørrebro United 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC Ryparken 5
Jægersborg 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC Ryparken
FC Udfordringen
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
FC Ryparken 2
B.93 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
FC Ryparken 7
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Skjold 2
Fremad Amager 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
FC Ryparken 8
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Østerbro IF 3
Stefan 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Østerbro IF 1
Nørrebro United 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
FC Ryparken
Stefan
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:30
B.93
Østerbro IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Østerbro IF 1
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Tårnby FF
FA 2000 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Østerbro IF 1
KB 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
FA 2000 1
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:45
Østerbro IF 4
Husum Bk 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:45
Østerbro IF 2
Husum Bk 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
KB 3
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Vanløse 1
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Dragør BK 2
FA 2000 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Tårnby FF
Østerbro IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
KB 3
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
FC Ryparken 2
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Heimdal
Hekla (2)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:15
Prespa
KB 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:15
Prespa
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Skjold 3
Fremad Valby 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Østerbro IF 2
Frem 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
17:45
Østerbro IF 2
Valby 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
17:45
Østerbro IF 3
Frem 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:00
Østerbro IF 3
Hvidovre IF 4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
Skjold
Svogerslev BK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
21:00
HB 12
FB 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
FK Prespa
CIK
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
JIF Hakoah
Sundby Bk.
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Hakoah
B 1903 2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
21:00
Bk. Viktoria
GVI
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Østerbro IF 2
Sundby BK 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skjold
Østerbro IF
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:45
Østerbro IF 3
B 1903 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Fremad Forsing
FC Ryparken
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Østerbro IF
Allerød Fodbold Klub
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Østerbro IF
FC Damsø
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Østerbro IF
Hellas
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Østerbro IF 2
Nørrebro United
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
JIF Hakoah
Bk. Hekla
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FC Ryparken 3
FA 2000 14
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Østerbro IF
Ørestad IF
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Skjold
Gentofte FK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|